SonicStage PxEngine -päivitys
Tietoja tästä latauksesta
Kohdetuotteet
Kohdetuotteita ovat SonicStage CP version 4.0 tai uudemmat.
Ennen lataamista:
Tämä pxengine-korjauspäivitys on tarkoitettu pelkästään SonicStage CP Version 4.0:lle tai uudemmalle ohjelmalle.Tarkista tietokoneelle asennettu SonicStage-versio ennen kuin lataat päivitysohjelmatiedoston (versionumero löytyy SonicStage CP:n Help [Ohje] -valikon kohdasta About SonicStage [Tietoja About SonicStagesta]).
Lataaminen:
Lataa pxengine-korjauspäivitys seuraavia ohjeita noudattamalla:
- Ennen kuin aloitat, varmista, että kirjaudut sisään tietokoneeseen järjestelmänvalvojan käyttöoikeuksilla.
- Luo sijaintiin C:\-asema kansio nimeltä PX_Patch.
- Lataa seuraava tiedosto pxengine2_04_35a.zip kansioon PX_Patch folder.
- Pura pxengine2_04_35a.zip-tiedosto ja suorita purettu pxengine2_04_35a.exe-ohjelmatiedosto.
- Ennen latausta käyttäjän on hyväksyttävä oheinen End User License Agreement [Loppukäyttäjän käyttöoikeussopimus]. Luettuasi tämän sopimuksen käynnistä lataaminen painamalla Download [Lataa] -painiketta.
Tiedoston tiedot
Tiedoston nimi
- pxengine2_04_35a.exe
Tiedoston koko
- 1.41 Mb
Tietoja tästä latauksesta
Tarjoamme joihinkin SonicStage version 4.0 tai uudempiin pxengine-korjauspäivityksen, joka ratkaisee seuraavan ongelman:
Kun yritetään luoda CD-levyä SonicStage CP:llä, Audio CD:n ikkunassa näkyy viesti Device/Media is not connected [Laitetta/välinettä ei kytketty].