Sonyn interaktiiviset valokuvakirjat

Kuvakokoelma eurooppalaisilta kuvaamisen lähettiläiltämme

Nämä kuvat on otettu useilla eri Sonyn objektiiveilla valikoimamme laajuuden korostamiseksi. Oletpa sitten harrastajavalokuvaaja, asiaan perehtynyt valokuvaaja, ammattivalokuvaaja, videokuvaaja tai sisällöntuottaja, One Mount -strategiassamme ja missä tahansa peilittömässä Alpha-kamerassamme objektiivit on optimoitu siten, että niiden tarkkuus on korkein mahdollinen ja tulokset äärimmäisen laadukkaita Sonyn ainutlaatuisten tekniikoiden avulla.

Toivomme, että nautit kuvien katselusta sekä Sonyn objektiivien laatuun ja tekniikkaan tutustumisesta.

muotokuva naisesta, käsi päätä vasten

Osa 6

Framing Perfection

Uusin flipbook-julkaisumme, Framing Perfection – osa 6, juhlistaa upeita kuvia, jotka Sony European Imaging -lähettiläät ja -luovat tekijät ovat tallentaneet.

Selaa kirjaa
kotkan sivuprofiili

Osa 5

The Best of all Worlds -kirja

Vuorovaikutteinen kuvakirjaversio Sonyn objektiivikirjasta ”The Best of all Worlds”, osa 5. Kokoelma Sonyn eurooppalaisten kuvaamisen lähettiläiden ja sisällöntuottajien ottamia valokuvia.

Selaa kirjaa
sony alpha 7 kädessä

10-vuotisjuhlakirja

Innovaation täyteinen vuosikymmen

Mahtavien kuvalähettiläidemme ja sisällöntuottajiemme avustuksella valitsimme joitakin suosikkejamme Sonyn täyden kennokoon Alpha-rungoilla otetuista kuvista viimeisten 10 vuoden ajalta.

Selaa kirjaa

Aiemmat objektiivikirjat

Rekisteröidy α Universe -uutiskirjeen tilaajaksi

α Universe -uutiskirjeen tilaaminen onnistui!

Anna kelvollinen sähköpostiosoite

Pahoittelut, jotain meni pieleen.

Tilaaminen onnistui!